Kasa fiskalna Revo od Posnet dołącza do drużyny online!

Odkąd funkcjonuje nowy system fiskalizacji, w naturalny sposób z coraz większym zainteresowaniem spotykają się urządzenia rejestrujące online. Wspomniane technologie sprzedaży nie zawsze bowiem są kwestią wyboru. W przypadku konkretnych branż – a nie jest ich mało – wdrożenie takich rozwiązań we wcześniejszym terminie stanie się obowiązkowe. Nic dziwnego zatem, że na rynku urządzeń rejestrujących pojawiają się kolejne modele online, odpowiadające na potrzeby różnych działalności.

Kwestia da dotyczy zarówno kas, jak i drukarek fiskalnych, gotowych do pracy w ramach zaawansowanego systemu teleinformatycznego. Część modeli zasilających rynek technologii sprzedaży to całkowite nowości. Ale nie tylko. Dołączają do nich także urządzenia, które były już znane, popularne i cenione w wersji offline. Teraz, wyposażone w niezbędne standardy, mogą znów okazać się znakomitym wyborem dla przedsiębiorców. Taką możliwość oferuje również zdecydowanie jedna z najciekawszych kas rejestrujących marki Posnet. Mówiąc wprost – Revo Online! Z jakich powodów warto zwrócić uwagę właśnie na to urządzenie fiskalne?

Po pierwsze – wyposażenie w standardy do pracy online

Zacznijmy od oczywistości, związanej z dzisiejszym wpisem. Kasa Posnet Revo Online spełnia wszystkie wymogi techniczne i prawne, konieczne do prawidłowego funkcjonowania w nowym systemie fiskalizacji. Oznacza to, że pozwala na internetową komunikację z CRK oraz automatyczną transmisję istotnych danych, dotyczących prowadzonej ewidencji obrotu i obsługi urządzenia. Ponadto, kasa od Posnet jest wyposażona w pamięć chronioną, zabezpieczającą ważną dokumentację, jak kopie wystawionych paragonów. A przy tym wspiera współpracę z terminalami płatniczymi. W tym miejscu jednak warto wspomnieć o tym, co nieoczywiste, a mianowicie – Revo Online umożliwia komunikację z Centralnym Repozytorium Kas na kilka sposobów. W tym celu można wykorzystać wbudowany port USB (do połączenia z komputerem zapewniającym dostęp do internetu) lub interfejs Ethernet (w celu integracji z komputerową siecią LAN). I to nie wszystko. Urządzenie da się wyposażyć w modem BOX 3G albo moduł WiFi, aby uzyskać bezprzewodową transmisję danych.

Po drugie – złącza komunikacyjne i funkcja kaso-wagi

A skoro mowa o komunikacji, to trzeba przyznać, że model marki Posnet należy do tych, które pozostawiają do dyspozycji użytkownika wiele opcji w zakresie współpracy z urządzeniami peryferyjnymi. Wszystko za sprawą zaimplementowanych, licznych i różnorodnych interfejsów. Nie tylko wspomnianych USB i Ethernet, ale także RS-232, które i tak da się rozszerzyć o multiplekser zapewniający dodatkowo np. port PS2. Do grona rozwiązań łączności bezprzewodowych wlicza się też możliwość zastosowania opcji GPRS. Dzięki temu Revo Online znakomicie współpracuje z wieloma innymi urządzeniami, jak skaner kodów kreskowych, szuflada na pieniądze, drukarka bonowa oraz inne – pozwalając na stworzenie naprawdę rozbudowanego, prężnie działającego systemu sprzedaży. Nie można też zapomnieć o ciekawej funkcj kaso-wagi, czyli opcji zgrabnej integracji kasy fiskalnej z dedykowaną szalką ważącą. W ten sposób pomiar masy produktów oraz związane z nim czynności jeszcze bardziej zyskują na wydajności.

Po trzecie – innowacyjny mechanizm drukujący

W przypadku technologii wydruku opisywanego urządzenia rejestrującego można powiedzieć naprawdę dużo. O niezwykle szybkim emitowaniu paragonów oraz innych dokumentów (47 linii na sekundę!), swobodzie ich konfiguracji (umieszczaniu na nich m.in. NIP-u klienta, informacji o promocjach, grafik) czy też bajecznie prostej obsłudze samego mechanizmu termicznego. Ale choć są to bezsprzeczne atuty – nie z uwagi na nie wspomniana technologia zyskała szerszy rozgłos. To co szczególnie przykuwa uwagę, to fakt, że kasa fiskalna Posnet Revo Online, podobnie jak jej offline’owa poprzedniczka, posiada ciekawie usytuowany mechanizm drukujący. Nie po stronie użytkownika, a po stronie nabywcy. W ten oto sposób podkreśla się istotność czynności, jaką jest odbiór fiskalnego dowodu sprzedaży. A jednocześnie pozwala na sprawniejsze zamknięcie transakcji, tym samym przyczyniając się do większej wygody i wydajności pracy.

Po czwarte – nietuzinkowy design kasy fiskalnej

Faktem jest, że na wzornictwo takiego modelu, jak Revo Online, składa się wiele elementów – także atrakcyjne, przejrzyste wyświetlacze czy intuicyjna w użyciu klawiatura. Ale poza tym, urządzenie rejestrujące po prostu znakomicie się prezentuje. Świadczy o tym ciekawa, stylowa konstrukcja kasy fiskalnej, dbałość o każdy detal w wykonaniu oraz elegancki dobór barw. Żeby było jeszcze ciekawiej – model marki Posnet zasłynął także ze względu na… dość szeroką gamę wersji kolorystycznych. Przedsiębiorca może wybrać aż spośród 6 różnych wariantów! I zdecydować się na taki, który najlepiej trafia w jego gust, wpisuje się w wystrój wnętrza firmy bądź nawiązuje do barw danego biznesu.