Novitus Deon E – drukarka doceniana nie tylko za design

Nie bez powodu zaczynamy wpis od wyglądu urządzenia fiskalnego, bowiem Deon E to model, który – podobnie jak jej „siostra bliźniaczka”, kasa Nano E – zdobył 1. nagrodę w XVIII edycji konkursu „Dobry Wzór”. Ale, tak jak zostało już powiedziane w tytule, estetyka nie stanowi w tym przypadku jedynego atutu. Drukarka marki Novitus to szereg zalet, które, mimo upływających lat i pojawiających się nowych technologii sprzedaży, wciąż zyskują uznanie wśród przedsiębiorców.

Po prostu – mobilna drukarka fiskalna!

Co by nie mówić, drukarki rejestrujące sprzedaż kojarzą się bardziej jako urządzenia stacjonarne, znajdujące się w punktach handlowych o nieco większym natężeniu ruchu i szerszym asortymencie. Właśnie takie modele, jak Deon E, zaczęły przekształcać tę wizję, wychodzić poza ustanowione standardy i tym samym wypełniać lukę, jeśli chodzi o oczekiwania użytkowników. Drukarka posiada wyjątkowo ergonomiczną i lekką konstrukcję, której wymiary to raptem 58 x 94 x 229 mm. Urządzenie jest niezwykle przyjemne w użytkowaniu, nawet, gdy znajduje się w obu dłoniach. Dodatkowym „wspomagaczem” może być tu też specjalny, przystosowany do tego modelu pokrowiec. Deon E nie sprawia najmniejszego kłopotu, jeśli chodzi o przechowywanie lub transport drukarki. Jednocześnie posiada wytrzymałą obudowę, odporną na odmienne warunki pracy. Krótko mówiąc: jest to mobilna drukarka fiskalna w pełnym tego określenia znaczeniu!

Nowoczesna, wielofunkcyjna, wygodna w obsłudze

Najlepsze jest jednak to, że ładna, zgrabna obudowa kryje w sobie interesujące parametry i funkcje. Dzięki nim Novitus Deon E jest w stanie obsłużyć bazę towarową rzędu 150 000 PLU, a także zapisuje kopię paragonów w formie elektronicznej. Posiada również, co raczej rzadsze niż częstsze w przypadku drukarek fiskalnych, pełną, alfanumeryczną, odporną na zalania klawiaturę. Zapewnia ona intuicyjną obsługę, tym bardziej, że umożliwia szybki dostęp do takich funkcji, jak wykonanie raportu dobowego czy miesięcznego. Należy też wspomnieć o znakomitych warunkach do współpracy z urządzeniami peryferyjnymi (złącza USB i RS-232, opcja zamontowania modułu Bluetooth) oraz wydajnym akumulatorze, zapewniającym wydruk 2 500 paragonów bez obowiązku korzystania z zasilania zewnętrznego.