HD E – drukarka fiskalna, która wyświetla filmy reklamowe

Jakie znaczenie dla prowadzonej przez nas sprzedaży może mieć atrakcyjność stanowiska obsługi klientów? Czy w ogóle jest sens przywiązywać do takich kwestii wagę? Praktyka pokazuje, że to wcale nie mniej ważny aspekt zarządzania działalnością handlową, co jednocześnie potwierdzają starania producentów. Tak, ma znaczenie. Czy można na tym polu zdziałać coś więcej? Owszem, jeśli posiadamy rozwiązania, które dbają o tę sferę – np. takie, jak drukarka fiskalna Novitus HD E.

HD E i wymagająca sprzedaż – właściwe urządzenie na właściwym miejscu

Zacznijmy od tego, że model marki Novitus działa na prestiż danego punktu handlowego ze względu już na funkcjonalność i oferowane parametry. Przede wszystkim, drukarka pozwala obsłużyć gigantyczną bazę towarową. W końcu taki wynik, jak 1 000 000 PLU, robi wrażenie, ale co więcej – zapewnia możliwość zaprogramowania całego, nawet bogatego asortymentu, a często i pozostawienia wolnego miejsca na kolejne poszerzenie oferty. HD E daje rozbudowane rozwiązania w zakresie komunikacji (interfejsy USB, RS-232 i LAN), a także wyróżnia się prędkością wydruku, która wynosi 47 linii na sekundę. Zresztą, równie sprawnie radzi sobie z fakturami VAT oraz innymi dokumentami niefiskalnymi. A skoro już o nich mowa – nie trzeba dodawać, że model HD E posiada elektroniczną kopię paragonów, prawda?

Jak Cię widzą, tak kupują – czyli estetyka i promocja

Niemniej, oprócz szybkości i precyzji wydruku, niewiele rzeczy z takiego urządzenia fiskalnego musi interesować naszych klientów – to fakt. Co innego jednak, gdy posiada ono rozwiązania skutecznie skupiające uwagę nabywców. Tak się składa, że Novitus HD E, oprócz eleganckiego designu, ma jeszcze coś. To obszerny, kolorowy, obrotowy wyświetlacz TFT, umocowany na wysięgniku. Jego konstrukcja pozwala na konfigurację, która zapewni komfort zarówno sprzedawcy, jak i obsługiwanym osobom. Przede wszystkim jednak, jego obraz w rozdzielczości 480 x 272 piksele naprawdę cieszy oko. Co HD E może emitować? Oprócz zmiany „skórki” menu, drukarka jest w stanie wyświetlać różne komunikaty i klipy reklamowe. Dzięki temu ekran spełnia nie tylko praktyczną funkcję, ale i wpływa na atrakcyjność stanowiska pracy. A w dodatku – pełni rolę efektywnego narzędzia promocji naszej firmy.

Drukarka fiskalna Novitus HD E nie jest przeznaczona tylko dla rozbudowanych, najbardziej wymagających przedsiębiorstw – choć trzeba przyznać, że ich oczekiwania również jest w stanie spełnić. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie urządzenia. Co sądzicie o takim rozwiązaniu sprzedażowym? Czy czegoś mu brakuje? Podzielcie się przemyśleniami w komentarzach!